| | |

HAKKIMIZDA

AE Bodrum; Bodrum’da başlayan son derece keyifli ve başarılı 12 yılın ardından sektöre yönelik deneyimini ilk günkü tutku ve heyecanla sunan butik gayrimenkul ajansıdır.
Pazarına son derece hakim, işinde güçlü bir broker olmasının ötesinde uzun yıllar Bodrum’da yaşayan biri olarak, ticari kaygılarla satış bölgesini genişletmeyi düşünmeyen Aylin Ersaçan; gayrimenkul danışmanınız olarak her detayı ile size özel bir gayrimenkul sahibi olmanız için destek veriyor.
Tavizsiz kalite anlayışı, müşteri odaklı yaklaşımı, titizlik, deneyim ve güvenilirlik pazarda güçlü bir isim olmasının en önemli nedenleri arasında geliyor.
İsteklerinize kulak veriyor, ardından tecrübesi ve iç sesini dinleyerek hayallerinizi süsleyen Bodrum’un size özel güzelliklerini beğeninize sunuyor.
Sizi dikkatle dinleyen, danışanları ile özel bağ kuran, yaşam stilinize en uygun gayrimenkul seçeneklerini sunan, düşlediğiniz evi bulmanın bir eziyete ve zaman kaybına dönüşmesine izin vermeyen keyifli bir yatırım deneyimine hazır olun.
AE Bodrum’da sizleri, dikkatle dinlendiğinizi ve anlaşıldığınızı hissettiğiniz, samimiyet ve güveni her aşamasında görebildiğiniz, işini aşk ve tutkuyla yapan bir servis bekliyor.