| | |

AE FARKI

Evinizi satmak, yapacağınız en önemli finansal ve duygusal kararlardan biridir. Bodrum Yarımadası’nda “size yardımcı olmak için” en iyi seçim olduğumuzu düşünüyoruz? Çünkü;
Biz butik bir emlak ajansıyız.
Birikim, tecrübe ve güçlü müşteri ağı hızlı ve doğru satış için en önemli 3 bileşendir. Sahip olduğumuz bu değerlerle butik bir emlak ajansı olarak, büyük şirketlerin prosedürleri ve kuralları ile sizi yormak yerine evinizin satışında yaratıcı ve esnek olabiliriz. Yüksek düzeyde hizmet sunabilir, bu yolda size rehber olabiliriz.
Biz profesyoneliz.
Mevcut ve güçlü bir alıcı listemiz var. Etkin ve kaliteli bir pazarlama ağımız var. Deneyimlerimiz bizi geliştirdi, sektörümüzde güçlü bir isim olarak öne çıkmamızı sağladı. Evinize afiş asmak için değil, “satmak“ için bizi tercih ettiğinizi biliyoruz.     
Yaptığımız şey konusunda iyiyiz.
Pazarımıza olan hakimiyetimiz sayesinde evinizi minumum pazarlık oranı ile satabilme konusunda oldukça iyiyiz. Çoğu zaman istenilen fiyat üzerinden, satışı kapatabildiğimiz için itibar kazandık.
Karşılaştığımız her mülkü listelemiyoruz.
Alıcılarımızı çok iyi biliyoruz ve ne aradıklarını biliyoruz. Bu yüzden, kriterlerine uymadığını düşündüğümüz özellikleri sıralamıyoruz. Bu durum tüm enerji ve kaynaklarımızı belirli bir mülk grubuna odaklamamıza ve emlak alıcıları ile satıcılar arasında başarılı bir eşleşme yapmamıza olanak tanıyor.  
İyi tasarımın gücüne inanıyoruz. 
Sofistike bir görüntü, sofistike alıcıları cezbeder. Pazarlamamızı ve reklamlarımızın tamamını mülkünüzü iyi yansıtacak ve en dikkat çekecek şekilde yansıtmak amaçlı tasarlıyoruz. Emlak acentalarında rastlanmayan bir hassasiyetle reklam kollarımızın ve malzemelerimizin kalitesi ve tasarımı için yüksek emek harcıyoruz.   
Biz stereotipik brokerler değiliz.  
Evet, tecrübelerimiz var, işimizde oldukça başarılıyız. Ancak sizin fikirlerinizi önemsiyor, sizin ilgi alanlarınız ve istekleriniz için çaba sarf ediyoruz. 12 yılda bizimle çalışmayı tercih eden alıcı ve satıcılarımızın memnuniyeti ve referanslarıyla büyümüş ve güçlenmiş bir servis bizimkisi.
Kazandırarak kazanıyoruz!