| | |

AE FARKI

Evinizi satın almak, yapacağınız en önemli finansal ve duygusal kararlardan biridir.
Bodrum Yarımadası’nda “size yardımcı olmak için” en iyi seçim olduğumuzu düşünüyoruz? Çünkü;
Ne aradığınızı biliyoruz.
Bodrum’u tercih ettiyseniz şüphesiz Bodrum’un büyüsünü bilenlerdensiniz ve şık, ilginç ve özel bir ev arıyorsunuz ki bize ulaştınız.
İşimiz sadece ev satmak değil… Size gerçekten aradığınız özellikli yaşamın kapılarını aralamak. İşimiz hobimiz!
Stres bizim, keyif sizin...
Bir ev satın almak heyecan verici, ödüllendirici ve yaşamınızı değiştirebilecek kadar özeldir. Sorun şu ki yanlış seçimler yaptığınızda bu süreç bir o kadar da yorucu ve stresli olabiliyor. Bizimle çıktığınız bu serüvende sizi güven ve huzur dolu bir deneyim bekliyor olacak. Pazardaki gücümüz ve sektördeki uzun yıllara dayanan tecrübemizle işin stresli kısmını sizin adınıza biz çözerken, size yalnızca keyfini çıkarmak kalıyor.
Size her şeyi göstermeyeceğiz
Sizi evden eve sürükleyip yormayacağız, biliyoruz zamanınız değerli!.. Zamanımız değerli!..
İstek ve ihtiyaçlarınızı dikkatle dinleyecek ve titizlikle hazırlık yapacağız. Daha ilk evde doğru mülkü bulursak lütfen şaşırmayın! Bu bizim farkımız ! İşimize duyduğumuz saygıyla tecrübenin birleşimi diyoruz biz buna.
Sadece ev satmakla yetin(e)miyoruz
Size aradığınız o mükemmel evi gösterdiğimizde işimiz bitmiyor. Müzakereler, teftişler, sözleşmeler ve kapanış sürecinde de REHBERiniz oluyoruz. Satış sonrası ise dostlukların temelinin atıldığı en değerli bölüm bizim için. Bodrum’da yaşamla ilgili her konuda destek alabileceğiniz tam bir kaynağız. AE farkını en çok bu bölümde hissedeceksiniz.
Biz stereotipik brokerler değiliz.
Elindeki mülkü ısrarla sunmaya çalışan, sizi dinlemeyen ve maalesef anlamayan kişilerle kimse çalışmak istemez. Sizin ilgi alanlarınız ve istekleriniz için çalışmak en iyi yaptığımız şey. 12 yılda bizimle çalışma deneyimi yaşamış kişilerin memnuniyeti ve referanslarıyla büyümüş bir servisten bahsediyoruz..
Kazandırarak kazanıyoruz!